ZigaForm version 5.2.3

Toggle menu

Slide

خــدمات ما

فاراکوین با ارائه سبد کاملی از خدمات، در تمام مسیر سرمایه گذاری در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال (بیت کوین) در کنار شماست.

بیشتر بخوانید

___ سرویس نصب و راه اندازی ماینر  |  MSS

Miner Set-up Service

در سرویس نصب و راه اندازی ماینر (Miner Set-up Service)، تمامی مراحل نصب و راه اندازی سخت افزاری ماینر مانند اتصال منبع تغذیه، جست و جوی آی پی ماینر، کلیه تست های مربوط مانند تست هش ریت، تست فن، پیکربندی و تنظیمات آن، مراحل نصب و راه اندازی نرم افزارهای مربوطه، ساخت اکانت برای استخراج رمز ارز، تنظیمات کیف پول، جست و جوی استخر مناسب با توجه به مشخصات ماینر و ارز دیجیتال مد نظر و اتصال دستگاه به استخر مورد نظر انجام می شود. به این ترتیب ماینر آماده استخراج ارز دیجیتال خواهد شد و پس از آن کلیه ارزهای دیجیتال استخراج شده به راحتی وارد کیف پول خواهند شد.

___ سرویس نصب و راه اندازی فارم ماینینگ  |  FSS

Farm Set-up Service

در این سرویس کلیه موارد ذیل توسط تیم راه اندازی فاراکوین انجام می شود.

  • بسترسازی

در صورت نیاز به بسترسازی متخصصین فاراکوین، با بررسی دقیق شرایط محیطی و آب وهوایی مکان فارم، کلیه اقدامات لازم اعم از تغییر کف پوش، تغییر دیوارپوش و عایق بندی صوتی و تعبیه زیرساخت تاسیسات تهویه و سرمایش را انجام خواهند داد و فضایی را جهت کارایی حداکثر و استهلاک حداقل ماینرها فراهم خواهند کرد.

  • قفسه بندی

قفسه بندی (اتصال جوش/ اتصال پیچ و مهره) محیط فارم، از جمله مواردی است که در راستای افزایش بهره وری فارم ماینینگ، توسط تیم فاراکوین صورت می گیرد.

  • نصب و راه اندازی تاسیسات تهویه و سرمایش
  • کابل کشی برق و شبکه
  • نظافت محیط فارم قبل از راه اندازی
  • اتصال دستگاه ها به شبکه و انجام تست های لازم
  • اتصال ماینرها به استخر و کیف پول

___ سرویس نگهداری و پشتیبانی فارم | FMS

Farm Maintenance Service

در این سرویس کلیه موارد ذیل توسط تیم راه اندازی فارم انجام می شود.

تیم پشتیبانی فاراکوین، دوبار در هفته در محل فارم حاضر شده و علاوه بر حذف آلودگی های محیطی، وجود هر گونه نقص یا مشکل احتمالی در زمینه برق، تابلو، شبکه اینترنت و سوییچ را بررسی و رفع خواهند کرد.

اقدامات هفتگی

در صورت وقوع مشکلات ناگهانی برق، شبکه و یا خرابی دستگاه، تیم پشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز در محل فارم حاضر شده و نسبت به رفع مشکل پیش آمده سریعا اقدام خواهند کرد.

اقدامات اضطراری

تیم نگهداری و پشتیبانی فاراکوین، به صورت روزانه از طریق استخر استخراج، ماینرها را کنترل کرده و از اتصال شبکه اینترنت و ارتباط با استخر مطمئن می شوند.

اقدامات روزانه

تیم نگهداری فاراکوین، دو بار در ماه،در محل فارم حاضر شده و با زدودن هرگونه آلودگی محیطی و گرد و غبار از کاهش عمر و کارایی ماینر ها جلوگیری می کنند.

اقدامات ماهانه

___ سرویس تعمیرات  |  MRS

Miner Repairment Service

پارامترهایی مثل نوسانات برق، شرایط نا مناسب محیطی، سپری شدن عمر مفید دستگاه و استهلاک آن می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مانند عدم نمایش آی پی، کاهش تراهش، خارج شدن هش برد از مدار، مشکلات مربوط به پاور و فن و … در تجهیزات سخت افزاری استخراج ارزهای دیجیتال شود. متخصصین فاراکوین در تیم تعمیرات ماینرها (Miner Repairment Service)، پس از بررسی ماینر، تهیه لیستی از قطعات معیوب، برآورد هزینه و مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و تعیین زمان تحویل ماینر، در صورت تائید مشتری ، کلیه خدمات ممکن جهت تعمیر تجهیزات سخت افزاری ارزهای دیجیتال را ارائه می نمایند.

___ سرویس مشاوره فنی | TCS

Technical Consultancy Service

تیم مشاورین فنی فاراکوین، با در نظرگرفتن سه فاکتور

مقدار سرمایه اولیه


قدرت هر ماینر (هش/ ثانیه)


توان تزریق ماهانه نقدینگی (هزینه برق، هزینه اینترنت و….)

در مرحله تصمیم گیری در مورد انتخاب ماینر و تعداد بهینه از هر برند، به سرمایه گذار کمک می کنند و سبدی از ماینرها را با بالاترین راندمان ، بالاترین میزان در آمد ارزی و همچنین حداقل هزینه برق پیشنهاد خواهند داد.

___ سرویس مشاوره مالی | FCS

Financial Consultancy Service

شما می توانید برای آگاهی از درآمد یک ماینر به صفحه تعیین درآمد ماینر مراجعه نموده و و با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز از میزان درآمد روزانه یا ماهیانه مانیر مورد نظرتان مطلع شوید. تیم مشاورین مالی فاراکوین، با درنظر گرفتن میزان سرمایه اولیه اعلام شده، امکان سنجی و توجیه پذیری سرمایه گذاری در فارم ارز دیجیتال را بررسی می کنند و خروجی این مطالعه، در قالب گزارشی از درآمد ها، هزینه¬ها و صورت گردش وجوه نقد و همچنین گزارشی تحلیلی در مورد نقطه سر به سر، نرخ بازگشت سرمایه و سایر فاکتورهایی که به سرمایه گذار در جهت تصمیم گیری کمک می کند، ارائه می شود. در این بررسی فرصت سرمایه گذاری در فارم از زاوایای مختلف سنجیده می شود و به کلیه سوالات سرمایه گذار از جمله هزینه فرصت و گزینه های موجود، ریسک های موجود در این نوع سرمایه گذاری، نقدینگی مورد نیاز برای فعالیت های عملیاتی؛ مقاطعی که نیاز به تزریق مالی دارند، فرآیند جریان نقدینگی و …. پاسخ داده خواهد شد.

فرم درخواست آنلاین خدمات

آدرس :

مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه 58 ، پلاک 2، واحد اول

: شماره های تماس

(+98) 21-4462 8313

(+98) 51-3870 5584

(+98) 915 202 9012

محصولات

خدمات

FARACOIN-LOGO-Footer-min

فاراکوین با اتکا به تیم متخصصین و مشاورین مجرب و کاردان خود به عنوان یک مرجع تخصصی عرضه تجهیزات سخت افزاری استخراج ارز های دیجیتال، علاوه بر واردات طیف وسیعی از این تجهیزات، بطور رسمی و در چارچوب قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، مجموعه کاملی از خدمات و راهکارهای جامع و به روز را در این حوزه ارائه می نماید فاراکوین از نخستین گام های سرمایه گذاری و خرید ماینر از طریق مشاوره های مالی و فنی، تا آخرین گام های استخراج بیت کوین با نصب، راه اندازی و پشتیبانی فارم همواره همراه شما خواهد بود.

نماد اعتماد خرید ایمن و درگاه پرداختی مطمئن

           

شبکه های اجتماعی فاراکوین

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت فاراتجارت توسعه آتی محفوظ می باشد.